Srubové sauny z kulatiny

Pravidelné celoroční saunování má spoustu blahodárných účinků na naše fyzické i psychické zdraví. Proto mít doma vlastní saunu na míru vašim představám a potřebám, je úžasným benefitem, který ocení téměř každý člen domácnosti.

Proč do toho jít s námi?

ZKUŠENOSTI

ZKUŠENOSTI

Máme tým zkušených tesařů

TRADICE

TRADICE

Používáme léty prověřené tradiční postupy

SPOLEHLIVOST

SPOLEHLIVOST

Poradíme, hledáme řešení a držíme slovo

FLEXIBILITA

FLEXIBILITA

Máme vlastní pilu a stavíme celoročně

Zvažujete-li stavbu venkovní sauny, je tradiční srubová finská sauna tou nejlepší volbou. Dřevo je od pradávna nejpoužívanějším a nejvhodnějším materiálem pro výrobu saun, a důvodů je hned několik.

Hlavní výhody srubové sauny

Dřevo má velmi nízkou tepelnou vodivost, takže prostor sauny velmi rychle vyhřejete. Ohřívá se totiž nejprve samotný vzduch a poté pouze povrchová vrstva dřevěných stěn.

Pro stavbu saun používáme pouze přírodní materiály, tedy opracované smrkové kmeny či trámy. Žádná lepidla, tmely, ani jiné syntetické materiály, které by se mohly ve vyšších teplotách odpařovat do vzduchu.

Samotné dřevo je příjemné na dotek, krásně a dlouho voní a podporuje hlubokou relaxaci. Zároveň je bezpečné, protože se o srubové stěny nebo dřevěné lavice nepopálíte, a to ani při vysokých teplotách.

Srubové sauny mají velmi dlouhou životnost a naoplátku vyžadují pouze minimální péči. Oceníte i nízkou pořizovací cenu a rychlost dodání.

Každou saunu stavíme na míru, takže si kromě velikosti a tvaru můžete vybrat, jestli vaší zahradě bude více slušet srubová sauna z kulatiny, nebo roubená z trámků. 

Jak to děláme

Děláme rukama

Když to jde, dáváme přednost poctivé ruční práci

Se dřevem to umíme

A dokážeme tak skoro nemožné

Lpíme na tradicích

Používáme um a zkušenosti našich předků

Stačí vybalit kufry

Postavíme komplet stavbu na klíč, včetně nábytku

Máte zájem o srubovou saunu? Napište nám, rádi vám odpovíme