Tesařské práce pro obce a města

Tesařské práce pro obce a města

Na veřejném prostoru nám záleží. A tak se do něj, ve spolupráci s jednotlivými obcemi, snažíme vracet přírodní materiály a tradiční prvky, které nám všem budou dělat radost a sloužit po generace. Nabízíme kompletní tesařské práce pro obce, městyse a města.

Proč do toho jít s námi?

ZKUŠENOSTI

ZKUŠENOSTI

Máme tým zkušených tesařů

TRADICE

TRADICE

Používáme léty prověřené tradiční postupy

SPOLEHLIVOST

SPOLEHLIVOST

Poradíme, hledáme řešení a držíme slovo

FLEXIBILITA

FLEXIBILITA

Máme vlastní pilu a stavíme celoročně

Autobusová srubová čekárna do každé vesnice

Srubová nebo roubená autobusová čekárna nejenže zvelebí nejedno náměstí, ale hlavně poskytne stín i úkryt před deštěm všem cestujícím. Statečně odolává zubu času, vlivům počasí i nenechavé pozornosti všudypřítomných ničitelů. A za to všechno vyžaduje pouze minimální péči.

Tradiční stavby venkova a měst

Stavíme a renovujeme tradiční zvonice, které jsou nedílnou součástí českého venkova. Vyrábíme dřevěné kříže zdobící a označující památná místa, opravujeme střechy kostelů a dalších kulturních staveb. Díky tomu, že využíváme léty prověřené tradiční postupy, to jde skoro samo a výsledek vždy stojí za to!

Co Čech, to turista

A tak nejen turisticky vyhledávané obce potěší naše nabídka odpočinkových posezení, laviček a lavic, altánů a přístřešků. Hodit se budou také informační tabule k naučným stezkám a ukazatele a rozcestníky, ať neztratíme směr!

Pro děti třeba pirátskou loď

Bezpečná, odolná a zábavná dětská hřiště, houpačky a všemožné prolízačky dodáváme nejen samotným obcím, ale také základním školám, mateřským školám nebo zábavním parkům. Tady se kreativitě meze nekladou. A ani věku – díky poctivé práci a použití masivu na nich totiž mohou dovádět i dospělí.

Další dekorace a atrakce nejen do obcí

Vyřezávané dřevěné sochy, truhlíky na květiny, obří květináče, hmyzí hotely, lávky, stezky korunami stromů, kiosky a stánky, stojany na kola, úvaziště pro koně nebo cokoliv u vás můžete potřebovat. Napište nám a my se do toho pustíme! Stavíme po celé České republice.

Jak to děláme

Děláme rukama

Když to jde, dáváme přednost poctivé ruční práci

Se dřevem to umíme

A dokážeme tak skoro nemožné

Lpíme na tradicích

Používáme um a zkušenosti našich předků

Stačí vybalit kufry

Postavíme komplet stavbu na klíč, včetně nábytku

Máte zájem o tesařské práce? Obraťte se na skutečné profesionály