Srubový nábytek z masivu

Používáte ho denně. Chcete, aby byl funkční, hezký, příjemný na dotek, pohodlný, odolný, designový, nezničitelný, originální, s dlouhou životnostní... A my vám rozumíme.

Proč do toho jít s námi?

ZKUŠENOSTI

ZKUŠENOSTI

Máme tým zkušených tesařů

TRADICE

TRADICE

Používáme léty prověřené tradiční postupy

SPOLEHLIVOST

SPOLEHLIVOST

Poradíme, hledáme řešení a držíme slovo

FLEXIBILITA

FLEXIBILITA

Máme vlastní pilu a stavíme celoročně

Ať už od svého nábytku čekáte cokoliv – my vám to splníme.

Kromě skvělých tesařů máme v týmu také zkušené truhláře se smyslem pro detail, kteří kompletně vybaví váš dům nebo chalupu – doslova od kuchyňské židle po psí boudu.

Designové postele z masivu

Z opracovaných prken nebo kulatiny a s čelem z kroucených větví. Na míru vašim přáním, potřebám a ložnici. Vydrží doslova věčnost, odolá dětem i těžším váhám a ani si nevrzne.

Protože v posteli trávíme skoro třetinu života je důležité vybírat pečlivě. A dřevěná postel z masivu je zaručeně tou nejlepší volbou pro váš kvalitní spánek a každodenní odpočinek.

Dřevěný nábytek do interiéru

Vybavíme váš domov ručně dělaným dřevěným nábytkem z masivu na míru. Jídelní stoly a sestavy, židle a lavice pro společné chvíle s rodinnou. 

Designové skříně, komody a konferenční stolky z přírodních materiálů jsou věčným hitem moderních i tradičních interiérů. Originální dřevěné doplňky z kroucených větví nebo dřevin s výraznou kresbou pak už jen podtrhnou celkový dojem.

Vyzkoušejte při práci hřejivou sílu dřeva. Vyrábíme totiž také pracovní a psací stoly do kanceláří (i těch domácích), od kterých se nebudete chtít zvednout. A do zasedacích místností zase originální a impozantní stoly z pařezů s nepravidelnými tvary a výraznou kresbou dřeva.

Zahradní nábytek z kulatiny

Na vaši zahradu, zahrádku nebo terasu vyrobíme to nejpříjemnější posezení pro dlouhé letní večerní vysedávání. Zahradní sestavy, lavice a stoly z kulatiny. K tomu třeba houpačky a prolízačky pro děti, boudu pro pejska, truhlíky, velké květináče a další dekorace. A samozřejmě zahradní domek na všechno důležité nářadí. 

Vydrží všechny rozmary počasí, dělají radost a službu dlouhé roky a naoplátku vyžadují minimální údržbu.

Jak vypadá venkovní zahradní nábytek z ryze české firmy Sruby od Toma

Zahradní nábytek z kulatiny

Zahradní nábytek z kulatiny

Zahradní nábytek z kulatiny

Jak to děláme

Děláme rukama

Když to jde, dáváme přednost poctivé ruční práci

Se dřevem to umíme

A dokážeme tak skoro nemožné

Lpíme na tradicích

Používáme um a zkušenosti našich předků

Stačí vybalit kufry

Postavíme komplet stavbu na klíč, včetně nábytku

Máte zájem o výrobu nábytku? Napište nám, rádi vám odpovíme